Skip to Content

İNSAN KAYNAKLARI

UET Uran, kendi alanında profesyonelleri bünyesine katmaya ve çalışanları için uygun çalışma ortamları hazırlamaya gayret gösterir. Şirket içinde alanında uzmanlaşmış personeller yaratmak için eğitim ve gelişim faaliyetlerine ağırlık verir. İşe alım sürecinden işten ayrılmaya kadar olan periyotta; çalışanların motivasyonu, gelişimi ve şirkete olan bağlılıklarını güçlendirmek için her türlü olanağı sağlamaya çalışır.

UET Uran olarak temel ilkemiz, çalışanlarımız için verimli bir iş ortamı yaratırken, kurum kültürü ve bilincinin oluşmasını sağlamaktır. Bu vizyon ile oluşturulan İnsan Kaynakları Politikamız aşağıdaki esasları kapsamaktadır: Hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonlarını ve şirkete olan bağlılıklarını ön planda tutarak, etkin bir organizasyon oluşturmak, Çalışanlarımızın yeteneklerine uygun gelişme olanakları sağlayan verimli bir çalışma ortamı yaratmak, Çalışanlarımızın yetkinliğini ve potansiyelini arttırarak üretkenliği ve performansı geliştirmek, Çalışanlarımızın bilgi, beceri, yetkinlik ve hedefleri doğrultusunda kariyer planlaması yaparak, motivasyon ve verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak, Karşılıklı güven ve açık iletişime dayalı, ekip bilincinin hakim olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak ve çalışanlarımız arasında fırsat eşitliğini sağlamak,
Çalışanlarımızın bireysel gelişim beklentilerini de dikkate alarak, mesleki ve kişisel yetkinliklerini güncel tutmaları için eğitim ve öğrenim olanakları sağlamak, Etkin ölçme ve değerlendirme teknikleri ile kurumsal yapımız için doğru adayların şirketimiz bünyesine kazandırılmasını sağlamak. UET Uran olarak; Ekip çalışmasına yatkın Sürekli gelişme ve öğrenmeye açık İletişim becerileri güçlü Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Şirketimize değer katacak çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz. Siz de UET Uran ekibinin bir parçası olmak isterseniz, özgeçmişinizi insankaynaklari@uet.com.tr göndermeniz halinde, uygun pozisyonlar için sizlerle irtibata geçilecektir.
  • Work