Skip to Content
}

KURUM PROFİLİ

UET Uran Endüstri Tesisleri A.Ş., enerji, petrol ve gaz başta olmak üzere endüstriyel tesis yapımı alanında hizmet vermek üzere Ankara'da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Dünya çapında faaliyet gösteren firmamız, özellikle Türkiye, Ortadoğu ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) coğrafyasında faaliyetleri yoğunlaşmış dinamik bir grup olarak, müşterilerine uluslararası standartlara uygun hizmet alma olanağı sunmaktadır. Termik Santraller, Rafineriler, Petrokimya Tesisleri, Su Arıtma Tesisleri, Çimento Fabrikaları, Borulama gibi endüstriyel tesislerin anahtar teslimi yapımı ile inşaat, mekanik, elektrik ve enstrümantasyon montaj işlerinin yanı sıra.
çelik konstrüksiyon, makine ve proses ekipman imalatı alanlarında da uzmanlaşmış ve bugüne kadar önemli projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir. UET Uran aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri’nde tescilli bir şirkettir. Bu sayede Ortadoğu Bölgesinde altyapı, üstyapı, sanayi ve enerji santralleri elektromekanik montaj işleri alanında, müşterilerine daha etkin çalışma olanağı sunabilmektedir.
  • Work