Kurum Profili

UET Uran Endüstri Tesisleri A.Ş., enerji, petrol ve gaz başta olmak üzere endüstriyel tesis yapımı alanında hizmet vermek üzere Ankara'da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Başkan'ın Mesajı

UET Uran profesyonel ekibi ile her geçen gün iddiali ve önemli yeni projeleri portföyüne katmaya devam etmektedir. Şirket tüm müşterilerine her koşulda kaliteli teknik çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Kurumsal Felsefe

Öncelikli hedefimiz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına karşılık verecek gerekli teknik çözümü en rekabetçi fiyatlarla sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Son Haberler


Temmuz 2019  UET Uran Endüstri Tesisleri İnşaat ve Ticaret A.Ş. olarak sponsoru olduğumuz Orta Doğu Teknik Üniversitesi bünyesindeki mühendislik fakültesi öğrencileri tarafından  kurulmuş GÖKSAT UZAY TAKIMI, Amerika’nın Teksas Eyaleti’nde düzenlenen ve NASA tarafından desteklenen dünyanın en prestijli Model Uydu Yarışması CANSAT 2019 da finalist olarak 14-16 Haziran 2019 tarihleri arasında ülkemizi başarıyla temsil ederek finale kalan 40 takım arasından dünya çapında 13.lük elde etmiştir.
  Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Ekim 2018Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadesi ile “En Büyük Bayram” bugündür.
Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi saygı ve sevgi ile anıyor,
tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Mayıs 2018UET Uran Endüstri Tesisleri  A.Ş.,  Çöpler - Sülfit Genişleme Projesi’nde 1.000.000 Adam-Saatlik işi kayıp zaman kazasız tamamlamasının ardından, İSG kriterli baz alınarak yapılan değerlendirmede Proje Ayın Yüklenicisi ödülünü almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen yöneticilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.