Kurum Profili

UET Uran Endüstri Tesisleri A.Ş., enerji, petrol ve gaz başta olmak üzere endüstriyel tesis yapımı alanında hizmet vermek üzere Ankara'da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Başkan'ın Mesajı

UET Uran profesyonel ekibi ile her geçen gün iddiali ve önemli yeni projeleri portföyüne katmaya devam etmektedir. Şirket tüm müşterilerine her koşulda kaliteli teknik çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Kurumsal Felsefe

Öncelikli hedefimiz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına karşılık verecek gerekli teknik çözümü en rekabetçi fiyatlarla sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Son Haberler


Eylül 2019Türkiye – Çekya Çalışma Grupları
      Çekya Başbakanı Andrej Babis’in ülkemizi ziyareti kapsamında Çekya Elçiliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde; Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan’ın katılımı ile gerçekleştirilen, Türkiye – Çek Cumhuriyeti Ortak Çalışma grupları toplantılarında verimli görüşmeler yapıldı.  

Temmuz 2019  UET Uran Endüstri Tesisleri İnşaat ve Ticaret A.Ş. olarak sponsoru olduğumuz Orta Doğu Teknik Üniversitesi bünyesindeki mühendislik fakültesi öğrencileri tarafından  kurulmuş GÖKSAT UZAY TAKIMI, Amerika’nın Teksas Eyaleti’nde düzenlenen ve NASA tarafından desteklenen dünyanın en prestijli Model Uydu Yarışması CANSAT 2019 da finalist olarak 14-16 Haziran 2019 tarihleri arasında ülkemizi başarıyla temsil ederek finale kalan 40 takım arasından dünya çapında 13.lük elde etmiştir.
  Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Aralık 2018     Maden Fuarı
     13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 8. Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı standımızda katılımcı ve ziyaretçilerle etkin görüşmeler gerçekleştirildi.