Kurum Profili

UET Uran Endüstri Tesisleri A.Ş., enerji, petrol ve gaz başta olmak üzere endüstriyel tesis yapımı alanında hizmet vermek üzere Ankara'da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Başkan'ın Mesajı

UET Uran profesyonel ekibi ile her geçen gün iddiali ve önemli yeni projeleri portföyüne katmaya devam etmektedir. Şirket tüm müşterilerine her koşulda kaliteli teknik çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Kurumsal Felsefe

Öncelikli hedefimiz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına karşılık verecek gerekli teknik çözümü en rekabetçi fiyatlarla sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Son Haberler


Ekim 2018Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadesi ile “En Büyük Bayram” bugündür.
Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi saygı ve sevgi ile anıyor,
tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Mayıs 2018UET Uran Endüstri Tesisleri  A.Ş.,  Çöpler - Sülfit Genişleme Projesi’nde 1.000.000 Adam-Saatlik işi kayıp zaman kazasız tamamlamasının ardından, İSG kriterli baz alınarak yapılan değerlendirmede Proje Ayın Yüklenicisi ödülünü almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen yöneticilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Ocak 2018B ve E bölümleri ile Kojenerasyon Santrali inşaat işleri UET tarafından tamamlanan Kazan Soda Elektrik Üretim A.Ş. tesislerinin açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak tarafından gerçekleştirildi. Türkiye’nin en büyük kojenerasyon ve dünyanın en büyük soda külü tesisi olan proje, üretiminin tamamını ihraç edecek.