Kurum Profili

UET Uran Endüstri Tesisleri A.Ş., enerji, petrol ve gaz başta olmak üzere endüstriyel tesis yapımı alanında hizmet vermek üzere Ankara'da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Başkan'ın Mesajı

UET Uran profesyonel ekibi ile her geçen gün iddiali ve önemli yeni projeleri portföyüne katmaya devam etmektedir. Şirket tüm müşterilerine her koşulda kaliteli teknik çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Kurumsal Felsefe

Öncelikli hedefimiz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına karşılık verecek gerekli teknik çözümü en rekabetçi fiyatlarla sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Son Haberler


Temmuz 2020Firmamız tarafından 2020 yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda ilk 7000'e girmiş olup, ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünü tercih eden 1 öğrenciye ODTÜ Burs Fonu üzerinden mezun olana kadar 4 yıl boyunca aylık 1000 ₺ kariyer bursu verilecektir.

ODTÜ İnşaat Mühendisliği sayfasından yayınlanmış olan duyuruya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://ce.metu.edu.tr/tr/burs

Mayıs 2020Firmamız, T.C Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonunda  ‘NATO Tesis Güvenlik Belgesi’ almaya hak kazanmıştır.

Nisan 2020Firmamız, T.C Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonunda  ‘Tesis Güvenlik Belgesi’ almaya hak kazanmıştır.