Kurum Profili

UET Uran Endüstri Tesisleri A.Ş., enerji, petrol ve gaz başta olmak üzere endüstriyel tesis yapımı alanında hizmet vermek üzere Ankara'da kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Başkan'ın Mesajı

UET Uran profesyonel ekibi ile her geçen gün iddiali ve önemli yeni projeleri portföyüne katmaya devam etmektedir. Şirket tüm müşterilerine her koşulda kaliteli teknik çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Kurumsal Felsefe

Öncelikli hedefimiz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına karşılık verecek gerekli teknik çözümü en rekabetçi fiyatlarla sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Son Haberler


Mayıs 2020Firmamız, T.C Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonunda  ‘NATO Tesis Güvenlik Belgesi’ almaya hak kazanmıştır.

Nisan 2020Firmamız, T.C Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonunda  ‘Tesis Güvenlik Belgesi’ almaya hak kazanmıştır.

Nisan 2020UET Uran Endüstri Tesisleri tarafından yapımı üstlenilen “Petkim Buhar Üretim Unitesi 3 No'lu Buhar Kazanı Ekran Boruları Değiştirme" projesi 10.04.2020 tarihi itibariyle başarıyla tamamlanmış olup Geçici Kabül’ü yapılmıştır. Emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza üstün çabaları için teşekkür ederiz.